Low

AFBR-775BHZ - 

Fiber Optic Transmitter, PPOD Pluggable, 850 nm, 10 Gbps, 150 m

BROADCOM LIMITED AFBR-775BHZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
AFBR-775BHZ
Rendelési kód:
2401122
Műszaki adatlap:
(EN)
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékinformáció

:
-
:
5000Mbaud
:
-
:
-
:
MTP, MPO
:
850nm
:
-
:
150m
:
10Gbps
Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Társított termékek

Kijelöltek összehasonlítása