Az alább kiemelten megjelenő mezőkbe érvénytelen karaktereket tartalmazó adatot írt. Kérjük, csak érvényes karakterek használatával adja meg választását.

A termék nem biztos, hogy pontosan megfelel a keresettnek

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

 
 

HFBR-2316TZ

Fiber Optic Receiver, ST Port, 1300 nm, 155 Mbps, 5 km

BROADCOM HFBR-2316TZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
HFBR-2316TZ
Rendelési kód:
1611270
Műszaki adatlap:
HFBR-2316TZ   Datasheet
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékáttekintés

The HFBR-2316TZ is a 155MBd Optical Receiver provides the most effective 1300nm fiber optic links for a wide variety of data communication applications from low-speed distance extenders up to SONET OC-3 signal rates. The receiver is compatible with two popular optical fiber sizes 50/125µm and 62.5/125µm diameter. This allows flexibility in choosing a fibre size. The 1300nm wavelength is in the lower dispersion and attenuation region of fibre and provides longer distance capabilities than 820nm LED technology. Typical distance capabilities are 2km at 125MBd and 5km at 32MBd. It contains an InGaAs PIN photodiode and a low-noise transimpedance preamplifier that operate in the 1300nm wavelength region. It is an optical signal and converts it to an analog voltage. The buffered output is an emitter-follower, with frequency response from DC to typically 125MHz.
  • Signal rates over 155MBd
  • 1300nm wavelength
  • Link distances over 5km
  • Dual-in-line package panel-mountable ST and SC connector receptacles
  • Auto-insertable and wave-solderable
  • Specified with 62.5/125µm and 50/125µm fibre
  • Compatible with HFBR-0400Z series
  • Receiver also specified for SM cable spec (9/125µm)

Alkalmazások

Communications & Networking

Termékinformáció

Szeretne hasonló termékeket megtekinteni? Csak válassza ki a kívánt attribútumokat alább, és kattintson a gombra ×


:
1300nm

:
155Mbps

:
5km

:
-

Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Műszaki dokumentumok (1)

18 Raktáron Többre van szüksége?

Rendeljen 18:00 előtt

Már Önnél is lesz a következő munkanapon

Üzenet az áfamentes ügyfelek részére.

A helyi jogszabályok végett csak az Egyesül Királyságbeli raktárunkból tudunk szállítani, ezért csak a(z) 14 érhető el az Ön számára

További vásárlási lehetőség partnerünktől, az Avnettől
További elérhető termékek partnerünktől, az Avnettől
Ár és elérhetőség megtekintése
14 968,65 Ft

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

Adott egységre meghatározott ár:
darab
Több: 1 Legalább: 1
Mennyiség Ár Az Ön ára
 
 
1+ 14 968,65 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
5+ 14 183,90 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
10+ 12 172,75 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
50+ 11 566,85 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
 
 

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Hozzáadás a kosárhoz Függő rendelés Előrendelés
Hozzáadás
Korlátozottan elérhető tétel
Cikkszám /Tétellel kapcsolatos megjegyzés hozzáadása
Teljes ár:
Teljes ár: ( )
Teljes ár: --

Vásárlói vélemények

Ügyfelek kérdés–válasz rovata