Az alább kiemelten megjelenő mezőkbe érvénytelen karaktereket tartalmazó adatot írt. Kérjük, csak érvényes karakterek használatával adja meg választását.

A termék nem biztos, hogy pontosan megfelel a keresettnek

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

 
 

HFBR-5911LZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN HFBR-5911LZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
HFBR-5911LZ
Rendelési kód:
1247689
Műszaki adatlap:
HFBR-5911LZ   Datasheet
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékáttekintés

The HFBR-5911LZ is a 1.25GBd small form factor Optical Transceiver for Gigabit Ethernet and iSCSI designed for use in short-reach multimode fibre optic (1000BASE-SX) links between Gigabit Ethernet networking equipment. Interoperable with all equipment meeting the Gigabit Ethernet industry standard, it is compliant with the small form factor multi source agreement and requires a 3.3V dc power supply. The electrical interface follows the 2 x 5 format while the optical interface uses the LC-duplex connector.
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser
  • LC-duplex connector optical interface
  • Internally terminated and AC coupled data IO
  • Signal detect TTL
  • -10 to 85°C Operating temperature range

Alkalmazások

Communications & Networking

Termékinformáció

Szeretne hasonló termékeket megtekinteni? Csak válassza ki a kívánt attribútumokat alább, és kattintson a gombra ×


:
850nm

:
3.3V

:
1.25Gbps

:
-

Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Műszaki dokumentumok (3)

7 Raktáron

1 több lesz elérhető ekkor: 2021.07.06.

Előzetes készletfoglalás

Rendeljen 18:00 előtt

Már Önnél is lesz a következő munkanapon

17 819,30 Ft

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

Adott egységre meghatározott ár:
darab
Több: 1 Legalább: 1
Mennyiség Ár Az Ön ára
 
 
1+ 17 819,30 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
5+ 17 461,60 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
10+ 17 107,55 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
50+ 16 749,85 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
 
 

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Hozzáadás a kosárhoz Függő rendelés Előrendelés
Hozzáadás
Korlátozottan elérhető tétel
Cikkszám /Tétellel kapcsolatos megjegyzés hozzáadása
Teljes ár:
Teljes ár: ( )
Teljes ár: --