Fibre Optic Adapters

: 171 termék található
Szűrő helye:
0 szűrő kiválasztva
171 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Convert From Fibre Optic Connector
Min/Max Convert To Fibre Optic Connector
Min/Max Convert From Gender
Min/Max Convert To Gender
Min/Max Adapter Body Style
Min/Max Product Range
Csomagolás

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Convert From Fibre Optic Connector Convert To Fibre Optic Connector Convert From Gender Convert To Gender Adapter Body Style Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
502750-1
502750-1 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2751254

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

Each

1+ 2 502,50 Ft 10+ 2 233,00 Ft 100+ 2 177,00 Ft 250+ 2 037,00 Ft 500+ 1 953,00 Ft 1000+ 1 858,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
CP30214M3
CP30214M3 - Fiber Optic Adapter, Multi Mode, M3, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

3360770

Fiber Optic Adapter, Multi Mode, M3, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 4 497,50 Ft 10+ 3 213,00 Ft 25+ 2 863,00 Ft 100+ 2 667,00 Ft 250+ 2 614,50 Ft 500+ 2 562,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter FT Series
944-120-6000
944-120-6000 - Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

2293735

Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

Each

1+ 5 362,00 Ft 10+ 5 082,00 Ft 100+ 4 980,50 Ft 250+ 4 879,00 Ft 500+ 4 777,50 Ft 1000+ 4 676,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC FC Jack Jack Straight Adapter -
905-120-5003
905-120-5003 - Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293731

Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 4 368,00 Ft 10+ 3 892,00 Ft 25+ 3 794,00 Ft 100+ 3 552,50 Ft 250+ 3 409,00 Ft 500+ 3 244,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
905-120-5000
905-120-5000 - Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293728

Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

Each

1+ 2 957,50 Ft 10+ 2 796,50 Ft 100+ 2 723,00 Ft 250+ 2 653,00 Ft 500+ 2 600,50 Ft 1000+ 2 548,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
CP30218
CP30218 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

2888981

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 1 718,50 Ft 10+ 1 249,50 Ft 100+ 983,50 Ft 250+ 931,00 Ft 500+ 913,50 Ft 1000+ 892,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter FT Series
PS000180
PS000180 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

2911034

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

MULTICOMP PRO

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 1 043,00 Ft 10+ 871,50 Ft 25+ 721,00 Ft 50+ 619,50 Ft 100+ 535,50 Ft 250+ 476,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Plug Jack Right Angle Adapter -
CMDSLCZBU
CMDSLCZBU - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com Series

3220787

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com Series

PANDUIT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 4 704,00 Ft 5+ 3 549,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter Mini-Com Series
106167-0010
106167-0010 - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167 Series

1219617

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167 Series

MOLEX PREMISE NETWORK

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 3 241,00 Ft 10+ 3 199,00 Ft 25+ 3 157,00 Ft 50+ 3 118,50 Ft 100+ 3 076,50 Ft 500+ 3 034,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex Jack Jack Straight Adapter 106167 Series
905-120-5004
905-120-5004 - Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293732

Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 4 525,50 Ft 10+ 4 035,50 Ft 25+ 3 930,50 Ft 100+ 3 682,00 Ft 250+ 3 531,50 Ft 500+ 3 360,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
KOLSMDX
KOLSMDX - Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2534574

Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 303,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30217
CP30217 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

2491577

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 639,00 Ft 10+ 2 037,00 Ft 100+ 1 519,00 Ft 250+ 1 487,50 Ft 500+ 1 459,50 Ft 1000+ 1 428,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Jack Jack Straight Bulkhead Adapter FT Series
CP30218M3
CP30218M3 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2888985

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 390,50 Ft 10+ 1 739,50 Ft 100+ 1 319,50 Ft 250+ 1 295,00 Ft 500+ 1 270,50 Ft 1000+ 1 242,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
106115-1110
106115-1110 - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106115 Series

2781910

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106115 Series

MOLEX

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 8 879,50 Ft 5+ 8 281,00 Ft 10+ 7 682,50 Ft 25+ 7 311,50 Ft 50+ 6 944,00 Ft 100+ 6 573,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter 106115 Series
KOLSMDXPM
KOLSMDXPM - Fiber Optic Adapter, Singlemode, Panel, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter

2534575

Fiber Optic Adapter, Singlemode, Panel, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter

TUK

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 912,00 Ft 3+ 2 709,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter -
CP30217M
CP30217M - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

2518203

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 3 524,50 Ft 10+ 2 548,00 Ft 100+ 2 030,00 Ft 250+ 1 988,00 Ft 500+ 1 949,50 Ft 1000+ 1 907,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink - - Straight Adapter FT Series
CP30218MB
CP30218MB - Fiber Optic Adapter, M3, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

2888984

Fiber Optic Adapter, M3, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 089,50 Ft 10+ 1 519,00 Ft 100+ 1 151,50 Ft 250+ 1 130,50 Ft 500+ 1 109,50 Ft 1000+ 1 085,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter FT Series
FOA-019
FOA-019 - Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

2751256

Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

L-COM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 10 906,00 Ft 10+ 7 980,00 Ft 25+ 6 408,50 Ft 100+ 6 156,50 Ft 250+ 6 034,00 Ft 500+ 5 908,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC FC Jack Jack Straight Adapter -
CP30219M3B
CP30219M3B - Fiber Optic Adapter, M3 Hole, FC, FC, Straight Panel Adapter, FT Series

3262197

Fiber Optic Adapter, M3 Hole, FC, FC, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 320,50 Ft 10+ 1 687,00 Ft 100+ 1 281,00 Ft 250+ 1 256,50 Ft 500+ 1 232,00 Ft 1000+ 1 207,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC FC - - Straight Panel Adapter FT Series
CP30215MB
CP30215MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

3490618

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 506,00 Ft 10+ 1 823,50 Ft 100+ 1 382,50 Ft 250+ 1 358,00 Ft 500+ 1 330,00 Ft 1000+ 1 302,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex - - Straight Panel Adapter FT Series
8808340000
8808340000 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

1807172

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

WEIDMULLER

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

Nem mondható le / nem küldhető vissza

1+ 6 223,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30213M
CP30213M - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

2518198

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 3 899,00 Ft 10+ 2 905,00 Ft 25+ 2 481,50 Ft 100+ 2 313,50 Ft 250+ 2 268,00 Ft 500+ 2 222,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter FT Series
CP30216MB
CP30216MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

3490621

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 422,00 Ft 10+ 1 760,50 Ft 100+ 1 337,00 Ft 250+ 1 312,50 Ft 500+ 1 288,00 Ft 1000+ 1 260,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex - - Straight Panel Adapter FT Series
CP30215M3
CP30215M3 - Fiber Optic Adapter, Single Mode, M3, SC Simplex, SC Simplex, Straight Adapter, FT Series

3360772

Fiber Optic Adapter, Single Mode, M3, SC Simplex, SC Simplex, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 2 481,50 Ft 10+ 1 806,00 Ft 100+ 1 368,50 Ft 250+ 1 347,50 Ft 500+ 1 319,50 Ft 1000+ 1 295,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex - - Straight Adapter FT Series
CP30217M3
CP30217M3 - Fiber Optic Adapter, M3, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

3360777

Fiber Optic Adapter, M3, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

Each

1+ 3 531,50 Ft 10+ 2 555,00 Ft 100+ 2 033,50 Ft 250+ 1 991,50 Ft 500+ 1 953,00 Ft 1000+ 1 911,00 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink - - Straight Adapter FT Series