Fibre Optic Attenuators & Connectors

: 13 termék található
szűrő aktív
Gyártó
= AMP - TE CONNECTIVITY
Kategóriák
1 szűrő kiválasztva
13 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Csomagolás

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Gyártó
= AMP - TE CONNECTIVITY
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Convert From Fibre Optic Connector Convert To Fibre Optic Connector Convert From Gender Convert To Gender Adapter Body Style Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
502750-1
502750-1 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2751254

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 2 287,371 Ft 10+ 2 213,71 Ft 100+ 2 155,556 Ft 250+ 2 101,28 Ft 500+ 2 050,88 Ft 1000+ 2 008,234 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
6457567-5
6457567-5 - Fiber Optic Connector, LC, Multimode, Thermoplastic Body

2310219

Fiber Optic Connector, LC, Multimode, Thermoplastic Body

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 2 919,306 Ft 10+ 2 407,555 Ft 100+ 2 345,525 Ft 250+ 1 965,588 Ft 500+ 1 891,927 Ft 1000+ 1 814,389 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
6457567-4
6457567-4 - Fiber Optic Adapter, LC, LC, Jack, Jack, Straight Adapter

3791431

Fiber Optic Adapter, LC, LC, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 2 236,971 Ft 10+ 2 167,187 Ft 100+ 2 074,142 Ft 250+ 1 857,035 Ft 500+ 1 744,605 Ft 1000+ 1 670,944 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC LC Jack Jack Straight Adapter -
6828129-1
6828129-1 - CO KIT, LC, MM, DUP TIGHT 88M0476

3218986

CO KIT, LC, MM, DUP TIGHT 88M0476

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 11 584,177 Ft 5+ 10 959,996 Ft 10+ 10 459,876 Ft 25+ 10 021,787 Ft 50+ 9 393,729 Ft 100+ 9 083,577 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
6828130-1
6828130-1 - FIBRE OPTIC CONNECTOR, SS, LC DUPLEX

3408895

FIBRE OPTIC CONNECTOR, SS, LC DUPLEX

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 9 257,199 Ft 5+ 8 756,308 Ft 10+ 8 359,306 Ft 25+ 8 006,827 Ft 50+ 7 505,937 Ft 100+ 7 253,637 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
6828099-1
6828099-1 - CO KIT, SC, MM, SIM, TGHT 95M3858

3219371

CO KIT, SC, MM, SIM, TGHT 95M3858

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 6 373,624 Ft 10+ 6 117,748 Ft 25+ 5 985,934 Ft 50+ 5 861,873 Ft 100+ 5 737,812 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
3-2120875-1
3-2120875-1 - FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, MM

2504699

FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, MM

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap
Nem mondható le / nem küldhető vissza

1+ 10 691,56 Ft 5+ 9 821,166 Ft 10+ 9 649,036 Ft 25+ 9 246,316 Ft 50+ 8 664,97 Ft 100+ 8 379,169 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Plug Jack Straight Adapter -
6828095-1
6828095-1 - FO CONNECTOR KIT, LC SIMPLEX, SM

3462984

FO CONNECTOR KIT, LC SIMPLEX, SM

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 6 485,604 Ft 10+ 6 018,107 Ft 25+ 5 405,907 Ft 50+ 5 250,075 Ft 100+ 4 630,454 Ft 250+ 4 322,50 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
3-2120864-1
3-2120864-1 - FIBRE OPTIC, LC, PLUG, MULTIMODE

2504697

FIBRE OPTIC, LC, PLUG, MULTIMODE

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap
Nem mondható le / nem küldhető vissza
Korlátozottan elérhető tétel
- - - - - Variant 14
6457567-7
6457567-7 - Fiber Optic Adapter, Multimode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

3398057

Fiber Optic Adapter, Multimode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Amíg a készlet tart

1+ 2 965,829 Ft 10+ 2 574,262 Ft 100+ 2 380,417 Ft 250+ 2 124,541 Ft 500+ 1 996,604 Ft 1000+ 1 841,528 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
5504663-2
5504663-2 - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, ST Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

1098774

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, ST Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
SC Duplex ST Duplex Jack Jack Straight Adapter -
5502136-1
5502136-1 - Fiber Optic Connector, FSMA, Zinc Body

2396164

Fiber Optic Connector, FSMA, Zinc Body

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
- - - - - -
1-6457567-3
1-6457567-3 - Fiber Optic Adapter, LC, LC, Jack, Jack, Straight Adapter

3794223

Fiber Optic Adapter, LC, LC, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Amíg a készlet tart

1+ 2 965,829 Ft 10+ 2 574,262 Ft 100+ 2 380,417 Ft 250+ 2 124,541 Ft 500+ 1 996,604 Ft 1000+ 1 841,528 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC LC Jack Jack Straight Adapter -