Converters / Interfaces

: 6 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Convert From
= 10/100Base-TX
1 szűrő kiválasztva
6 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Convert From
Min/Max Convert To
Min/Max Product Range

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Convert From
= 10/100Base-TX
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Convert From Convert To Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FL MC EF 1300 SM SC
FL MC EF 1300 SM SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC-DUPLEX

3268919

CONVERTER, 10/100BASETX-SC-DUPLEX

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 120 102,411 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC-Duplex FL MC Series
FL MC EF 1300 MM ST
FL MC EF 1300 MM ST - CONVERTER, 10/100BASETX-ST FIBRE OPTIC

3268918

CONVERTER, 10/100BASETX-ST FIBRE OPTIC

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 123 334,082 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX ST Fibre Optic FL MC Series
FL MC EF 1300 MM SC
FL MC EF 1300 MM SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC FIBRE OPTIC

3268917

CONVERTER, 10/100BASETX-SC FIBRE OPTIC

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 123 334,082 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC Fibre Optic FL MC Series
FL MC EF WDM-A SC
FL MC EF WDM-A SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

3268920

CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 167 045,127 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC Simplex FL MC Series
FL MC EF WDM-B SC
FL MC EF WDM-B SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

3268921

CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 167 045,127 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC Simplex FL MC Series
FL MC EF WDM-SET SC
FL MC EF WDM-SET SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

3268922

CONVERTER, 10/100BASETX-SC-SIMPLEX

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 349 988,889 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC Simplex FL MC Series