Fibre Optic Transceiver Modules

: 13 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Data Rate Max
= 1.25Gbps
1 szűrő kiválasztva
13 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Wavelength Typ
Min/Max Supply Voltage
Min/Max Data Rate Max
Min/Max Product Range

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Data Rate Max
= 1.25Gbps
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 17 494,45 Ft 5+ 15 997,95 Ft 10+ 14 924,85 Ft 50+ 13 745,90 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 34 123,85 Ft 5+ 28 272,90 Ft 10+ 25 349,25 Ft 50+ 23 400,15 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 80 891,30 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 17 819,30 Ft 5+ 17 461,60 Ft 10+ 17 107,55 Ft 50+ 16 749,85 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-53A5VEMZ
HFBR-53A5VEMZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247681

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
850nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-57E0LZ
HFBR-57E0LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247686

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

Korlátozottan elérhető tétel
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-5963LZ
HFBR-5963LZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247693

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
ABCU-5710RZ
ABCU-5710RZ - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247606

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
- 3.3V 1.25Gbps -
ABCU-5740ARZ
ABCU-5740ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 V, 1.25 Gbps

2358221

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
- 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-5715PZ
AFBR-5715PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

2497334

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
850nm 3.3V 1.25Gbps -
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358217

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFCT-5715APZ
AFCT-5715APZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1310 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

2497335

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1310 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
1310nm 3.3V 1.25Gbps -
AFCT-5710PZ
AFCT-5710PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1355 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

2497336

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1355 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Korlátozottan elérhető tétel
1355nm 3.3V 1.25Gbps -