Fibre Optic Transceiver Modules

: 45 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Supply Voltage
= 3.3V
1 szűrő kiválasztva
45 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Wavelength Typ
Min/Max Supply Voltage
Min/Max Data Rate Max
Min/Max Product Range

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Supply Voltage
= 3.3V
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 17 494,45 Ft 5+ 15 997,95 Ft 10+ 14 924,85 Ft 50+ 13 745,90 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 11 676,35 Ft 5+ 10 997,45 Ft 10+ 10 314,90 Ft 50+ 10 183,50 Ft 100+ 10 048,45 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 17 366,70 Ft 5+ 16 454,20 Ft 10+ 14 118,20 Ft 50+ 13 417,40 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 7 712,45 Ft 5+ 7 259,85 Ft 10+ 5 967,75 Ft 50+ 5 580,85 Ft 100+ 5 548,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 1Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 16 070,95 Ft 5+ 15 340,95 Ft 10+ 14 610,95 Ft 50+ 13 541,50 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

2497331

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 11 340,55 Ft 5+ 10 679,90 Ft 10+ 10 019,25 Ft 50+ 9 482,70 Ft 100+ 8 946,15 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 15 005,15 Ft 5+ 14 322,60 Ft 10+ 13 640,05 Ft 50+ 12 734,85 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59E4APZC
AFBR-59E4APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917846

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 15 611,05 Ft 5+ 15 257,00 Ft 10+ 14 906,60 Ft 50+ 14 552,55 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 7 960,65 Ft 5+ 7 800,05 Ft 10+ 7 643,10 Ft 50+ 7 482,50 Ft 100+ 7 325,55 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 8 413,25 Ft 5+ 7 913,20 Ft 10+ 6 504,30 Ft 50+ 6 084,55 Ft 100+ 5 887,45 Ft 250+ 5 580,85 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 23 433,00 Ft 5+ 21 713,85 Ft 10+ 19 067,60 Ft 50+ 17 698,85 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
SFP-FXM/LC-AE
SFP-FXM/LC-AE - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893508

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 24 695,90 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893509

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 32 565,30 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 80 891,30 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 7 712,45 Ft 5+ 7 259,85 Ft 10+ 5 967,75 Ft 50+ 5 803,50 Ft 100+ 5 635,60 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
FL SFP FX
FL SFP FX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285264

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 54 482,045 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 137 477,746 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps SFP Series
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 17 819,30 Ft 5+ 17 461,60 Ft 10+ 17 107,55 Ft 50+ 16 749,85 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -
FL SFP FX SM
FL SFP FX SM - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285265

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 90 535,03 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 67 571,984 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 12 266,252 Ft 10+ 12 166,074 Ft 25+ 10 989,909 Ft 80+ 10 793,263 Ft 200+ 10 203,325 Ft 300+ 9 999,259 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 127 007,279 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series
AFBR-57F5PZ
AFBR-57F5PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

2497332

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

FOXCONN

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 26 155,90 Ft 5+ 21 673,70 Ft 10+ 19 432,60 Ft 50+ 17 936,10 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 14.025Gbps -
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917737

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 9 398,75 Ft 5+ 8 840,30 Ft 10+ 8 639,55 Ft 50+ 8 438,80 Ft 100+ 8 238,05 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 457 220,269 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series