Optical Power Components

: 4 termék található
Szűrő helye:
0 szűrő kiválasztva
4 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Connector Type
Min/Max Fibre Type
Min/Max Output Voltage
Min/Max Optical Wavelength
Min/Max Output Power Max
Min/Max Operating Temperature Min
Min/Max Operating Temperature Max
Min/Max Product Range
Csomagolás

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Connector Type Fibre Type Output Voltage Optical Wavelength Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 246 105,612 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 191 960,827 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 233 645,255 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 246 105,612 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL