Optical Power Components

: 2 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Connector Type
= FC Fibre Optic
1 szűrő kiválasztva
2 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Connector Type
Min/Max Output Voltage
Min/Max Output Power Max
Min/Max Product Range
Min/Max Fibre Type
Min/Max Operating Temperature Max
Min/Max Operating Temperature Min
Min/Max Optical Wavelength

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Connector Type
= FC Fibre Optic
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Connector Type Output Voltage Output Power Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 173 010,00 Ft 5+ 143 445,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 172 907,80 Ft 5+ 143 266,15 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 6V 720mW AFBR-POCxxxL