Az alább kiemelten megjelenő mezőkbe érvénytelen karaktereket tartalmazó adatot írt. Kérjük, csak érvényes karakterek használatával adja meg választását.

A termék nem biztos, hogy pontosan megfelel a keresettnek

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

 
 

AFBR-57R5AEZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN AFBR-57R5AEZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
AFBR-57R5AEZ
Rendelési kód:
2497330
Műszaki adatlap:
AFBR-57R5AEZ   Datasheet
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékáttekintés

The AFBR-57R5AEZ is a Fiber Optic Transceiver supports high-speed serial links over multimode optical fiber at signaling rates up to 4.25Gbps. Compliant with Small Form Pluggable (SFP) Multi Source Agreement (MSA) mechanical and electrical specifications for LC duplex transceivers, ANSI Fiber Channel FC-PI, FC-PI-2 and compatible with IEEE 802.3 for gigabit applications. The part is electrically interoperable with SFP conformant devices. Real time monitoring of transmitted optical power, received optical power, laser bias current, temperature and supply voltage.
  • Diagnostic features per SFF-8472 Diagnostic Monitoring Interface for Optical Transceivers
  • Wide temperature and supply voltage operation (-10 to 85°C) (3.3V ±10%)
  • LC Duplex optical connector interface conforming to ANSI TIA/EIA604-10 (FOCIS 10)
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • IEC 60825-1 class 1/CDRH class 1 laser eye safe
  • Enhanced EMI performance for high port density applications
  • Compatible with gigabit Ethernet

Alkalmazások

Fibre Optics, Communications & Networking

Termékinformáció

Szeretne hasonló termékeket megtekinteni? Csak válassza ki a kívánt attribútumokat alább, és kattintson a gombra ×


:
850nm

:
3.3V

:
4.25Gbps

:
-

Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Műszaki dokumentumok (1)

Továbbiakban nem gyártják

9 913,40 Ft

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

Adott egységre meghatározott ár:
darab
Több: 1 Legalább: 1
Mennyiség Ár Az Ön ára
 
 
1+ 9 913,40 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
5+ 8 212,50 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
 
 

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Hozzáadás a kosárhoz Függő rendelés Előrendelés
Hozzáadás
Korlátozottan elérhető tétel
Cikkszám /Tétellel kapcsolatos megjegyzés hozzáadása
Teljes ár:
Teljes ár: ( )
Teljes ár: --