Az alább kiemelten megjelenő mezőkbe érvénytelen karaktereket tartalmazó adatot írt. Kérjük, csak érvényes karakterek használatával adja meg választását.

A termék nem biztos, hogy pontosan megfelel a keresettnek

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

 
 

AFBR-57R5APZ

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN AFBR-57R5APZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
AFBR-57R5APZ
Rendelési kód:
1651734
Műszaki adatlap:
AFBR-57R5APZ   Datasheet
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékáttekintés

The AFBR-57R5APZ is a 4/2/1Gbaud MMF Fibre Optic Transceiver supports high-speed serial links over multimode optical fibre at signalling rates up to 4.25Gbps. Compliant with Small Form Pluggable (SFP) Multi Source Agreement (MSA) mechanical and electrical specifications for LC duplex transceivers, ANSI Fibre Channel FC-PI, FC-PI-2 and compatible with IEEE 802.3 for gigabit applications.
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • Diagnostic features per SFF-8472 Diagnostic Monitoring Interface for Optical Transceivers
  • Wide temperature and supply voltage operation (-10 to 85°C) (3.3V ±10%)
  • LC Duplex optical connector interface conforming to ANSI TIA/EIA604-10 (FOCIS 10)
  • IEC 60825-1 class 1/CDRH class 1 laser eye safe
  • Compatible with gigabit Ethernet

Alkalmazások

Fibre Optics, Communications & Networking

Termékinformáció

Szeretne hasonló termékeket megtekinteni? Csak válassza ki a kívánt attribútumokat alább, és kattintson a gombra ×


:
850nm

:
3.3V

:
4.25Gbps

:
-

Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Műszaki dokumentumok (1)

Bestsellerek

162 Raktáron Többre van szüksége?

Rendeljen 18:00 előtt

Már Önnél is lesz a következő munkanapon

Üzenet az adószám nélkül vásárló ügyfelek részére.

A helyi jogszabályok végett csak az Egyesül Királyságbeli raktárunkból tudunk szállítani, ezért csak a(z) 131 érhető el az Ön számára

11 676,35 Ft

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

Adott egységre meghatározott ár:
darab
Több: 1 Legalább: 1
Mennyiség Ár Az Ön ára
 
 
1+ 11 676,35 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
5+ 10 997,45 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
10+ 10 314,90 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
50+ 10 183,50 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
100+ 10 048,45 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
 
 

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Hozzáadás a kosárhoz Függő rendelés Előrendelés
Hozzáadás
Korlátozottan elérhető tétel
Cikkszám /Tétellel kapcsolatos megjegyzés hozzáadása
Teljes ár:
Teljes ár: ( )
Teljes ár: --