Az alább kiemelten megjelenő mezőkbe érvénytelen karaktereket tartalmazó adatot írt. Kérjük, csak érvényes karakterek használatával adja meg választását.

A termék nem biztos, hogy pontosan megfelel a keresettnek

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

 
 

AFBR-5921ALZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN AFBR-5921ALZ

Az ábra csak illusztráció. Tekintse meg a termékleírást.

Gyártói cikkszám:
AFBR-5921ALZ
Rendelési kód:
2497331
Műszaki adatlap:
AFBR-5921ALZ   Datasheet
Az összes technikai dokumentum megtekintése

Termékáttekintés

The AFBR-5921ALZ is a 2.125/1.063GBd low voltage pin through hole MMF Optical Transceiver for fibre channel and storage. It is a high performance optical transceiver for serial optical data communications applications operating at 2.125Gbps and 1.0625Gbps. This module is designed for multimode fibre and operates at a nominal wavelength of 850nm. The transceiver incorporates 3.3V DC compatible technology including an 850nm VCSEL transmitter. The device offers maximum flexibility to fibre channel designers, manufacturers and system integrators to implement a range of solutions for multi-mode fibre channel applications. This product is fully compliant with all equipment meeting the fibre channel FC-PI 200-M5-SN-I and 200-M6-SN-I 2.125GBd specifications and is compliant with the fibre channel FC-PI 100-M5-SN-I, FC-PI 100-M6-SN-I, FC-PH2 100-M5-SN- and FC-PH2 100-M6-SN-I 1.0625GBd specifications. It is also compliant with the SFF multi source agreement (MSA).
  • 2.125GBd Operation for FC-PI 200-M5-SN-I and FC-PI 200-M6-SN-I datarate specification
  • 1.0625GBd operation for FC-PI 100-M5-SN-I and FC-PI 100-M6-SN-I
  • Compatible to 2.5G InfiniBand standard
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL)
  • High Reliability <100 FIT at 50°C
  • Wide temperature and supply voltage operation
  • -10 to 85°C Operating temperature range

Alkalmazások

Communications & Networking, Industrial

Termékinformáció

Szeretne hasonló termékeket megtekinteni? Csak válassza ki a kívánt attribútumokat alább, és kattintson a gombra ×


:
850nm

:
3.3V

:
2.125Gbps

:
-

Hasonló termékek keresése Hasonló termékek kereséséhez válassza ki és módosítsa a fenti jellemzőket.

Műszaki dokumentumok (1)

10 Raktáron

10 több lesz elérhető ekkor: 2021.05.07.

Előzetes készletfoglalás

Rendeljen 18:00 előtt

Már Önnél is lesz a következő munkanapon

Üzenet az adószám nélkül vásárló ügyfelek részére.

A helyi jogszabályok végett csak az Egyesül Királyságbeli raktárunkból tudunk szállítani, ezért csak a(z) 2 érhető el az Ön számára

11 340,55 Ft

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

Adott egységre meghatározott ár:
darab
Több: 1 Legalább: 1
Mennyiség Ár Az Ön ára
 
 
1+ 11 340,55 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
5+ 10 679,90 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
10+ 10 019,25 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
50+ 9 482,70 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
100+ 8 946,15 Ft
Promóciós ár
Szerződéses ár
Internetes ár
Internetes rendelésekre vonatkozó szerződéses ár
 
 
 

Ár nem áll rendelkezésre. Kérem, Forduljon az ügyfélszolgálathoz.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Hozzáadás a kosárhoz Függő rendelés Előrendelés
Hozzáadás
Korlátozottan elérhető tétel
Cikkszám /Tétellel kapcsolatos megjegyzés hozzáadása
Teljes ár:
Teljes ár: ( )
Teljes ár: --