Fibre Optic Transceiver Modules

: 9 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Data Rate Max
= 100Mbps
1 szűrő kiválasztva
9 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Wavelength Typ
Min/Max Supply Voltage
Min/Max Data Rate Max
Min/Max Product Range

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Data Rate Max
= 100Mbps
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 10 092,25 Ft 5+ 9 497,30 Ft 10+ 7 807,35 Ft 50+ 7 303,65 Ft 100+ 7 059,10 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 10 092,25 Ft 5+ 9 497,30 Ft 10+ 7 807,35 Ft 50+ 7 303,65 Ft 100+ 7 059,10 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 11 103,30 Ft 5+ 10 446,30 Ft 10+ 8 588,45 Ft 50+ 8 033,65 Ft 100+ 7 767,20 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917785

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 8 986,30 Ft 5+ 8 457,05 Ft 10+ 8 223,45 Ft 50+ 7 993,50 Ft 100+ 7 759,90 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 8 413,25 Ft 5+ 7 913,20 Ft 10+ 6 504,30 Ft 50+ 6 084,55 Ft 100+ 5 887,45 Ft 250+ 5 580,85 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
FL SFP FX
FL SFP FX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285264

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 54 482,045 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
FL SFP FX SM
FL SFP FX SM - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285265

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 90 535,03 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 12 266,252 Ft 10+ 12 166,074 Ft 25+ 10 989,909 Ft 80+ 10 793,263 Ft 200+ 10 203,325 Ft 300+ 9 999,259 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917737

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 9 398,75 Ft 5+ 8 840,30 Ft 10+ 8 639,55 Ft 50+ 8 438,80 Ft 100+ 8 238,05 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series