Fibre Optic Transceiver Modules

: 7 termék található
Szűrő helye:
szűrő aktív
Data Rate Max
= 1Gbps
1 szűrő kiválasztva
7 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Wavelength Typ
Min/Max Supply Voltage
Min/Max Data Rate Max
Min/Max Product Range

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

szűrő aktív
Data Rate Max
= 1Gbps
 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
Részletes tulajdonságok Tulajdonságok
Tulajdonságok hozzáadása a táblázathoz

Válassza ki a táblázat végén található oszlopokhoz hozzáadni kívánt tulajdonságokat.

  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben
További készleten lévő Avnet termékek megtekintése

darab

1+ 7 712,45 Ft 5+ 7 259,85 Ft 10+ 5 967,75 Ft 50+ 5 580,85 Ft 100+ 5 548,00 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 1Gbps -
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 17 523,747 Ft 5+ 17 019,146 Ft 10+ 16 206,59 Ft 25+ 15 939,449 Ft 50+ 15 408,876 Ft 100+ 14 151,084 Ft 250+ 13 865,391 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 137 477,746 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 67 571,984 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 127 007,279 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 457 220,269 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP Series
N286-01GLCLHSMD
N286-01GLCLHSMD - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

3493650

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

Kiszállítási díj: 7000 HUF megrendelésenként.  A raktáron lévő termékekre vonatkozó kiszállítási idő 5 munkanap

1+ 26 855,151 Ft 5+ 22 254,379 Ft 10+ 19 950,283 Ft 25+ 18 417,929 Ft 50+ 17 189,82 Ft 100+ 16 265,955 Ft 250+ 15 653,756 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps -