Fiber Optic Lead Assemblies

: 1 527 termék található
Szűrő helye:
0 szűrő kiválasztva
1 527 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Fibre Optic Connector A
Min/Max Fibre Optic Connector B
Min/Max No. of Fibres
Min/Max Fibre Type
Min/Max External Diameter
Min/Max Lead Length - Metric
Min/Max Fibre Diameter
Min/Max Product Range
Csomagolás

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type External Diameter Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

1247710

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 14 232,10 Ft 5+ 13 270,629 Ft 10+ 12 309,158 Ft 50+ 11 537,654 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 1mm -
HFBR-RNS001Z
HFBR-RNS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247706

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 3 190,689 Ft 5+ 2 992,967 Ft 10+ 2 791,368 Ft 50+ 2 655,677 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 1m 1mm HFBR-RXXYYYZ
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

1247707

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 5 385,014 Ft 5+ 5 078,739 Ft 10+ 4 772,464 Ft 50+ 4 404,158 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 5m 1mm -
HFBR-RLS001Z
HFBR-RLS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247699

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 3 190,689 Ft 5+ 2 992,967 Ft 10+ 2 791,368 Ft 50+ 2 655,677 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 1m 1mm -
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247708

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 8 463,273 Ft 5+ 7 982,537 Ft 10+ 7 501,802 Ft 50+ 6 924,143 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 1mm Versatile Link
SPC22882
SPC22882 - Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

2395878

Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

PRO SIGNAL

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 7 819,707 Ft 5+ 6 951,282 Ft 10+ 5 687,412 Ft 50+ 4 811,233 Ft 100+ 4 470,066 Ft 250+ 4 167,668 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Fibres Multimode - 1m 62.5µm / 125µm -
A19A51A0
A19A51A0 - Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208867

Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 6 819,467 Ft 5+ 6 559,715 Ft 10+ 6 075,102 Ft 50+ 5 877,38 Ft 100+ 5 563,352 Ft 250+ 5 470,306 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical - 1m 1mm -
SPC23043
SPC23043 - Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST  to LC

2395880

Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST to LC

PRO SIGNAL

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 16 360,518 Ft 5+ 14 542,252 Ft 10+ 11 898,206 Ft 50+ 10 068,309 Ft 100+ 9 351,083 Ft 250+ 8 723,025 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m 2mm -
LL3-DB01
LL3-DB01 - Fibre Optic Cable, Plastic Optical, 1 Fibre, 2 m

730403

Fibre Optic Cable, Plastic Optical, 1 Fibre, 2 m

SICK

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 17 853,125 Ft 5+ 17 314,235 Ft 10+ 16 969,191 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical - 2m 1mm LL3 Series
JR9901/1M
JR9901/1M - Fiber Optic Cable, 1 m, 1 Fiber

4257406

Fiber Optic Cable, 1 m, 1 Fiber

PRO SIGNAL

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 1 058,394 Ft 3+ 938,21 Ft 25+ 864,549 Ft 50+ 794,765 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres - - 1m - -
SPC19973.
SPC19973. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

2395877

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

MULTICOMP

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 6 206,917 Ft 5+ 5 361,753 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST ST 2Fibres Multimode - 1m 3mm -
LL3-TB01
LL3-TB01 - Fibre Optic Cable, Plastic Optical, 1 Fibre, 2 m

730415

Fibre Optic Cable, Plastic Optical, 1 Fibre, 2 m

SICK

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 17 853,125 Ft 5+ 17 310,359 Ft 10+ 16 965,314 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical - 2m 1.5mm LL3 Series
A65A155A0
A65A155A0 - Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

1208908

Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

FIBRE DATA

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 25 982,984 Ft 5+ 25 195,973 Ft 10+ 24 226,748 Ft 50+ 23 742,136 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Hard-Clad Silica - 5m 200µm -
SPC22980
SPC22980 - Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748681

Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 41 071,879 Ft 5+ 36 508,767 Ft 10+ 29 871,515 Ft 50+ 25 273,511 Ft 100+ 23 470,753 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode - 30m 50µm / 125µm -
PXF6050BAB
PXF6050BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265683

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 48 969,124 Ft 5+ 36 865,442 Ft 10+ 34 496,656 Ft 25+ 33 446,016 Ft 50+ 32 449,653 Ft 100+ 31 523,074 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
1115617
1115617 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

3462872

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 47 569,563 Ft 5+ 46 619,723 Ft 10+ 45 666,005 Ft 25+ 44 716,165 Ft 50+ 43 762,447 Ft 100+ 42 812,607 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 2m 9µm / 125µm -
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

1247701

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 32.8 ft, 10 m

BROADCOM

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 8 463,273 Ft 5+ 7 982,537 Ft 10+ 7 501,802 Ft 50+ 6 924,143 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2.2mm 10m 1mm -
SPC19960.
SPC19960. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

2293873

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

MULTICOMP

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 4 753,079 Ft 10+ 4 078,499 Ft 25+ 3 357,395 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode - 5m 62.5µm / 125µm -
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0 - Pigtail Set, LC-HQ BTW, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

2775280

Pigtail Set, LC-HQ BTW, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

HUBER+SUHNER

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

1 szettenként

1+ 16 294,611 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Pigtail - Singlemode - 2m - -
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS - Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775300

Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 9 203,761 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 2m 9µm / 125µm -
PXF6052BAA
PXF6052BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265680

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 42 157,411 Ft 5+ 39 629,672 Ft 10+ 37 098,056 Ft 25+ 36 357,568 Ft 50+ 35 613,203 Ft 100+ 34 872,716 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 1m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
21.15.8753
21.15.8753 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 3 m Length

3003068

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 3 m Length

ROLINE

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 6 078,979 Ft 3+ 5 671,905 Ft 5+ 5 536,213 Ft 10+ 5 400,522 Ft 15+ 5 237,692 Ft 25+ 5 133,016 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 3m 50µm / 125µm -
21.15.8756
21.15.8756 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 15 m Length

3003071

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 15 m Length

ROLINE

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 14 425,945 Ft 3+ 13 278,383 Ft 5+ 13 076,784 Ft 10+ 12 871,308 Ft 15+ 12 615,433 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 15m 50µm / 125µm -
1115618
1115618 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462873

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 46 480,154 Ft 5+ 45 549,698 Ft 10+ 44 619,242 Ft 25+ 43 692,663 Ft 50+ 42 762,207 Ft 100+ 41 831,751 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m 9µm / 125µm -
885373505
885373505 - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5 m

3884593

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5 m

MOLEX

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 5 012,832 Ft 5+ 4 679,418 Ft 10+ 4 458,435 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 5m 50µm / 125µm 88537 Series