Fiber Optic Lead Assemblies

: 1 869 termék található
Szűrő helye:
0 szűrő kiválasztva
1 869 termék található Az eredmények frissítéséhez kattintson a „Szűrők alkalmazása” gombra
Min/Max Elérhetőség

Ha a „Jegyezze meg” jelölőnégyzet be van jelölve, a rendszer a legutóbb használt szűrőbeállításokat elmenti a jövőbeli keresésekhez

Szabályszerűség
Min/Max Gyártó
Min/Max Fibre Optic Connector A
Min/Max Fibre Optic Connector B
Min/Max No. of Fibres
Min/Max Fibre Type
Min/Max External Diameter
Min/Max Lead Length - Metric
Min/Max Fibre Diameter
Min/Max Product Range
Csomagolás

Jelenleg nincs elérhető szerződéses ár. A megjelenített árak normál kiskereskedelmi árak, a szerződéses árat a feladott rendelés feldolgozása során érvényesítjük.

 
Kijelöltek összehasonlítása Összehasonlítás (0)
  Gyártói cikkszám Rendelési kód Leírás / Gyártó
Elérhetőség Adott egységre meghatározott ár:
Ár
Mennyiség
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type External Diameter Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
PXF6050BAB
PXF6050BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265683

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 16 069,056 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0 - Pigtail Set, LC-HQ BTW, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

2775280

Pigtail Set, LC-HQ BTW, APC, 2m, Multi-coloured, Single mode G.652.D, 12 Piece

HUBER+SUHNER

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

1 szettenként

1+ 10 885,362 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - -Fibres - - 2m - -
PXF6052BAA
PXF6052BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265680

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 25 740,54 Ft 5+ 24 202,434 Ft 10+ 21 296,244 Ft 25+ 20 869,212 Ft 50+ 20 446,134 Ft 100+ 20 019,102 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 1m - -
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_10.0_SS
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_10.0_SS - Fibre Optic Cable, 10 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

2775322

Fibre Optic Cable, 10 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 24 779,718 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 10m - -
1115561
1115561 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, 500MM

3462822

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 23 423,496 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex ST Duplex 2Fibres Multimode - 500mm 50µm / 125µm -
1115616
1115616 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 3M

3462871

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 3M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 28 188,066 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 3m - -
1062250121
1062250121 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 3 m

3884614

Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 3 m

MOLEX

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 50 105,088 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Singlemode - 3m - 106225 Series
1062250122
1062250122 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 5 m

3884615

Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 5 m

MOLEX

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 17 615,07 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Singlemode - 5m - 106225 Series
1062250123
1062250123 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 10 m

3884616

Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 10 m

MOLEX

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 19 690,92 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Singlemode - 10m - -
PXF4055AAB
PXF4055AAB - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892930

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 32 549,328 Ft 5+ 28 480,662 Ft 10+ 23 597,472 Ft 25+ 21 157,854 Ft 50+ 19 528,806 Ft 100+ 18 227,94 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode - 10m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000
PXF4055BAC
PXF4055BAC - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fibre, LC to LC

2892947

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 19 141,314 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres - - 25m - -
1115556
1115556 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

3462818

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 25 183,026 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex ST Duplex 2Fibres Multimode - 3m 50µm / 125µm -
1115533
1115533 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, MM, 5M

3462799

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, MM, 5M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 26 934,648 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex 2Fibres Multimode - 5m 50µm / 125µm -
FX1BN1NNNSNM001
FX1BN1NNNSNM001 - FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

3220759

FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

PANDUIT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 3 997,494 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Free / Stripped End 1Fibres Multimode - 1m 50µm / 125µm Opti-Core
1115544
1115544 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462809

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 30 690,948 Ft 5+ 30 078,078 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m 9µm / 125µm -
1115642
1115642 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, 500MM

3462895

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 22 363,824 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 500mm 50µm / 125µm -
PXF6051BAA
PXF6051BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265679

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 13 079,832 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 5m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
PXF6050CAA
PXF6050CAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

3265688

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 31 730,85 Ft 5+ 28 967,004 Ft 10+ 25 487,484 Ft 25+ 24 977,418 Ft 50+ 24 467,352 Ft 100+ 23 957,286 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 5m - -
PXF6052CAA
PXF6052CAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

3265690

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 27 290,508 Ft 5+ 18 702,42 Ft 10+ 17 690,196 Ft 25+ 17 338,29 Ft 50+ 16 982,43 Ft 100+ 16 630,524 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 1m - -
PXF6051AAA
PXF6051AAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265669

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 43 881,492 Ft 5+ 38 397,294 Ft 10+ 31 813,884 Ft 25+ 28 524,156 Ft 50+ 26 329,686 Ft 100+ 24 574,11 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 5m - -
PXF6055CAA
PXF6055CAA - Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibbers, 9µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5m

3265692

Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibbers, 9µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5m

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 16 333,974 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 5m 9µm / 125µm Buccaneer 6000
1115613
1115613 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462866

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 31 940,412 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 1m 9µm / 125µm -
FX23LSNSNSNM003
FX23LSNSNSNM003 - FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

3220765

FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

PANDUIT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 9 861,276 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex 2Fibres Multimode - 3m 50µm / 125µm Opti-Core
1115545
1115545 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, 500MM

3462811

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 30 690,948 Ft 5+ 30 078,078 Ft

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex 2Fibres Singlemode - 500mm 9µm / 125µm -
PXF6052AAA
PXF6052AAA - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 1m

3265670

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 1m

BULGIN LIMITED

Ezt a terméket Ön korábban megvásárolta. Megtekintés a rendelési előzményekben

darab

1+ 28 626,96 Ft 5+ 23 716,092 Ft 10+ 23 403,726 Ft 25+ 23 095,314 Ft 50+ 22 782,948 Ft 100+ 22 470,582 Ft További árak…

Korlátozottan elérhető tétel

Minimum rendelési mennyiség: 1 termék Csak a(z) 1 többszöröse adható meg Kérjük, érvényes mennyiséget adjon meg

Hozzáadás
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 1m 50µm / 125µm Buccaneer 6000